Anna Garniewska

Garniewska Anna 3Anna Garniewska

Ukończyłam Podyplomowe Studium Logopedyczne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, jestem absolwentką filologii polskiej ze specjalizacją filmoznawczą (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie) oraz absolwentką Studium Nauczycielskiego (Instytut Polonistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego).

Od 2007 roku brałam udział w licznych praktykach zawodowych, m.in. na Oddziale Neurochirurgicznym w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie oraz w Centrum Diagnostyki, Leczenia i Rehabilitacji Zaburzeń Głosu, Słuchu i Mowy w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie.

 W ciągu ostatnich lat pracowałam jako logopeda m.in. w przedszkolu Zaczarowany ołówek w Starych Babicach, Poradni logopedycznej w Starych Babicach, przedszkolu Mali olimpijczycy, mającym siedzibę na warszawskim Ursynowie.

 

Od września 2009 roku byłam stażystką w należącym do Anny Rejek gabinecie logopedycznym „Uśmiechnięty Logopeda”. Od 1 września 2010 podjęłam pracę w tejże placówce, gdzie do dziś prowadzę zajęcia logopedyczne i polonistyczne.